Menü
 

 

kõik lahti | kõik kinni

 
 

 

Uudiste arhiiv
   
 

 

Sõbrad
   
 

 

 

Kuulutus
   
 

 

Sotsiaalabiameti kontaktandmed

 

 

 

 

 

 

NARVA LINNA SOTSIAALABIAMET

Aadress: Linda 4, III - IV korrus
Tel. 35 69600, Faks 35 69602
sotsiaalabiamet@narva.ee


AMETNIKE HARIDUSANDMED

ametnike-haridusandmed.pdf [283.92 Kb] (c: 13)

Direktor Jelena Vassiljeva (ametnik)
ametijuhend
Tel. 35 69601
jelena.vassiljeva@narva.ee


Sekretär
Tel. 35 69600

Linnaarst Andrei Antonov (ametnik)

ametijuhend

Tel. 35 69445

linnaarst@narva.ee


Vanemspetsialist Ljubov Birjuljova (ametnik)

ametijuhend

Tel. 35 69446

ljubov.birjuljova@narva.ee

Spetsialist Jelena Medvedeva

Tel. 35 69612

jelena.medvedeva@narva.ee


Peaspetsialist Aleksei Ivanov
Tel. 35 69610
aleksei.ivanov@narva.ee



raamatupidamine

Pearaamatupidaja Taibja Lagunova
Tel. 35 69604
taibja.lagunova@narva.ee

Pearaamatupidaja asetäitja Linda Saan
Tel. 35 69603
linda.saan
@narva.ee

Vanemraamatupidaja Jelena Muravjova
Tel. 35 69605
jelena.muravjova@narva.ee

Raamatupidaja Veera Grigorjeva
Tel. 35 69603

veera.grigorjeva@narva.ee


Raamatupidaja Niila Karpovitš
Tel. 35 69605
niila.karpovits@narva.ee

Raamatupidaja Jelena Tolmatšova
Tel. 35 69605
jelena.tolmatsova@narva.ee

Raamatupidaja Raisa Titova
Tel. 35 69607
raissa.titova@narva.ee

Raamatupidaja Galina Kuzmina
Tel. 35 69607
galina.kuzmina@narva.ee

Kassapidaja Larissa Frants
Tel. 35 69608
larissa.frants@narva.ee



lastekaitse osakond

Vastuvõtt:
E 9.00-12.00, 13.00-16.00
K 9.00-12.00, 13.00-16.00
IV korrus, kab. 412-416, III korrus, kab. 303


Peaspetsialist (osakonna juhataja) Julia Forstiman (ametnik)
ametijuhend
Tel. 35 69437
julia.forstiman@narva.ee
VanemspetsialistJekaterina Tihhomirova (ametnik)
ametijuhend
Tel. 35 69443
jekaterina.tihhomirova@narva.ee

Spetsialist Margarita Ivahnova
(ametnik)
ametijuhend
Tel. 35 69433
margarita.ivahnova@narva.ee

Spetsialist Svetlana Karzina
(ametnik)
Tel. 35 69433
svetlana.karzina@narva.ee

Spetsialist Kristi Palu(ametnik)
ametijuhend
Tel. 35 69448
kristi.palu@narva.ee

Spetsialist Lada Koval
(ametnik)
ametijuhend
Tel. 35 69614
lada.koval@narva.ee

Spetsialist Olga Peenema
(ametnik)
ametijuhend
Tel. 35 69447
olga.peenema@narva.ee
Spetsialist Jelena Kolesnikova(ametnik)
Tel. 35 69438
jelena.kolesnikova@narva.ee

Psühholoog Andrei Malevski
Tel. 35 69433

Abispetsialist Jelena Kittel

Abispetsialist Tatiana Korchagina

hoolekandeosakond

Vastuvõtt:
E 9.00-12.00, 13.00-17.00
K 9.00-12.00, 13.00-16.00
III korrus, kab. 307
Tel. 3569412



Peaspetsialist (osakonna juhataja) Tatjana Zelenjajeva(ametnik)

ametijuhend
Tel. 35 69411
tatjana.zelenjajeva@narva.ee


Vanemspetsialist Jelena Ševtsova(ametnik)

ametijuhend

Tel. 35 69431

jelena.shevtsova@narva.ee


Spetsialist Marina Žiltsova
(ametnik)

ametijuhend
Tel. 35 69713
marina.ziltsova@narva.ee

Spetsialist Jelena Valliste
(ametnik)

ametijuhend
Tel. 35 69713
jelena.valliste@narva.ee


Spetsialist Inna Muru
(ametnik)

ametijuhend
Tel. 35 69431

inna.muru@narva.ee

Spetsialist KseniaMuru(ametnik)

ametijuhend
Tel. 35 69423

ksenia.muru@narva.ee


Spetsialist Nadezda Dorofeeva

nadezda.dorofeeva@narva.ee


Abispetsialist Liudmila Zueva

Tel. 35 69410

liudmila.zueva@narva.ee


Abispetsialist Natalia Titova

Tel. 35 69410

natalia.titova@narva.ee


Abispetsialist Vera Tikunova

Tel. 35 69410

vera.tikunova@narva.ee


sotsiaaltöö osakond

Vastuvõtt:
E 9.00-12.00, 13.00-17.00
K 9.00-12.00, 13.00-16.00

IV korrus, kab. 409-411

Peaspetsialist(osakonna juhataja)Jevgenia Vanhonen(ametnik)
ametijuhend
Tel. 35 69613
jevgenia.vanhonen@narva.ee

Vanemspetsialist Alla Ojavere(ametnik)
ametijuhend
Tel. 35 69613
alla.ojavere@narva.ee

Spetsialist Jelena Tšistjakova
(ametnik)
ametijuhend
Tel. 35 69613
jelena.tsistjakova@narva.ee

Spetsialist Tatjana Vovdenko
(ametnik)
ametijuhend
Tel. 35 69439
tatjana.vovdenko@narva.ee

Spetsialist Svetlana Timofejeva(ametnik)
ametijuhend
Tel. 35 69439
svetlana.timofejeva@narva.ee

Spetsialist Iraida Koltakova
(ametnik)
ametijuhend
Tel. 35 69739
iraida.koltakova@narva.ee

Spetsialist Irina Fedina
(ametnik)
ametijuhend
Tel. 35 69439
irina.fedina@narva.ee

Spetsialist Jekaterina Kalinitševa(ametnik)
Tel. 35 69439
jekaterina.kalinitseva@narva.ee

 
: 2705 : admin 8 Oktoober 2008 >>