Menü
 

 

kõik lahti | kõik kinni

 
 

 

Uudiste arhiiv
   
 

 

Sõbrad
   
 

 

 

Kuulutus
   
 

 

Sotsiaalabiameti kontaktandmed

 

 

 

 

 

 

NARVA LINNA SOTSIAALABIAMET

Aadress: Linda 4, III - IV korrus
Tel. 35 69600, Faks 35 69602
sotsiaalabiamet@narva.ee

 

Direktor Galina Vologdina
Tel. 35 69601
galina.vologdina@narva.ee


Sekretär Viive Valliste
Tel. 35 69600
viive.valliste@narva.ee

 

Linnaarst Andrei Antonov

Tel. 35 69445

linnaarst@narva.ee


Vanemspetsialist Ljubov Birjuljova

Tel. 35 69446

ljubov.birjuljova@narva.ee




Peaspetsialist Aleksei Ivanov
Tel. 35 69610
aleksei.ivanov@narva.ee

 




raamatupidamine

Pearaamatupidaja Taibja Lagunova
Tel. 35 69604
taibja.lagunova@narva.ee

Pearaamatupidaja asetäitja Linda Saan
Tel. 35 69603
linda.saan@narva.ee

Vanemraamatupidaja Jelena Muravjova
Tel. 35 69605
jelena.muravjova@narva.ee

Raamatupidaja Veera Grigorjeva
Tel. 35 69603

veera.grigorjeva@narva.ee


Raamatupidaja Niila Karpovitš
Tel. 35 69605
niila.karpovits@narva.ee

Raamatupidaja Jelena Tolmatšova
Tel. 35 69605
jelena.tolmatsova@narva.ee

Raamatupidaja Raisa Titova
Tel. 35 69607
raissa.titova@narva.ee

Raamatupidaja Galina Kuzmina
Tel. 35 69607
galina.kuzmina@narva.ee

Kassapidaja Larissa Frants
Tel. 35 69608
larissa.frants@narva.ee



lastekaitse osakond

Vastuvõtt:
E 9.00-12.00, 13.00-16.00
K 9.00-12.00, 13.00-16.00
IV korrus, kab. 412-416, III korrus, kab. 303


Peaspetsialist (osakonna juhataja) Julia Forstiman
Tel. 35 69437
julia.forstiman@narva.ee
Vanemspetsialist Jekaterina Tihhomirova
Tel. 35 69443
jekaterina.tihhomirova@narva.ee

Spetsialist Olga Savvatjeva
Tel. 35 69444
olga.savvatjeva@narva.ee

Spetsialist Ksenia Jankevitš
Tel. 35 69433
ksenia.jankevits@narva.ee

Spetsialist Natalia Kalinkina
Tel. 35 69438
natalia.kalinkina@narva.ee
 
Spetsialist Lada Koval
Tel. 35 69614
lada.koval@narva.ee

Spetsialist Olga Peenema
Tel. 35 69614
olga.peenema@narva.ee
 
Spetsialist Jelena Kolesnikova
Tel. 35 69438
jelena.kolesnikova@narva.ee

Psühholoog Andrei Malevski
Tel. 35 69433

 

hoolekandeosakond

Vastuvõtt:
E 9.00-12.00, 13.00-17.00
K 9.00-12.00, 13.00-16.00
III korrus, kab. 307
Tel. 3569412



Peaspetsialist (osakonna juhataja) Tatjana Zelenjajeva
Tel. 35 69411
tatjana.zelenjajeva@narva.ee

Vanemspetsialist Jelena Ševtsova

Tel. 35 69431

jelena.shevtsova@narva.ee

Spetsialist Jekaterina Aleksejeva
Tel. 35 69431
jekaterina.aleksejeva@narva.ee

Spetsialist Marina Žiltsova
Tel. 35 69713
marina.ziltsova@narva.ee

Spetsialist Jelena Valliste
Tel. 35 69713
jelena.valliste@narva.ee


Spetsialist Ksenia Smirnova
Tel. 35 69431

ksenia.smirnova@narva.ee

 

Spetsialist Ksenia Muru
Tel. 35 69423

ksenia.muru@narva.ee



 

 

sotsiaaltöö osakond

Vastuvõtt:
E  9.00-12.00, 13.00-17.00
K 9.00-12.00, 13.00-16.00

IV korrus, kab. 409-411

Peaspetsialist (osakonna juhataja) Jevgenia Vanhonen
Tel. 35 69613
jevgenia.vanhonen@narva.ee

Vanemspetsialist Jevgenia Korsak
Tel. 35 69613
jevgenia.korsak@narva.ee

Spetsialist Jelena Tšistjakova
Tel. 35 69613
jelena.tsistjakova@narva.ee
 
Spetsialist Tatjana Vovdenko
Tel. 35 69439
tatjana.vovdenko@narva.ee

Spetsialist Svetlana Timofejeva
Tel. 35 69439
svetlana.timofejeva@narva.ee

Spetsialist Iraida Koltakova
Tel. 35 69739
iraida.koltakova@.ee

Spetsialist Irina Fedina
Tel. 35 69439
irina.fedina@narva.ee

Spetsialist Jekaterina Kalinitševa
Tel. 35 69439
jekaterina.kalinitseva@narva.ee

 
Просмотров: 1948 автор: admin 8 Oktoober 2008 Читать дальше >>